Kamera

Hikvision Kamera

Hikvision kamera iç ve dış ortam koşullarına uygun, farklı üretilmiş kasa tipleri ile gece görüşlü kameralar, hareket kabiliyeti bulunan PTZ kameralar, İç ortama uygun estetik ve mini tasarımlı dome kameralar, dış hava şartlarına uygun gece görüşlü IR Bullet kamera ve kablosuz wi-fi li modeller. Lens açıları sabit, ayarlanabilir (varifocal) ve otomatik yakınlaştırma (motorize) lensline sahip. Balık Gözü Fish Eye, Isı ölçerli termal ve PanoVu kameraların 2MP den 12 MP' e kadar  görüntü elde edebilen modelleri.

Analog HD kameralardaki iç ve dış ortam koşullarına uygun farklı üretilmiş kasa tipleri. Gece görüşlü kamerası ile hareket kabiliyeti bulunan PTZ özelliği, İç ortama uygun estetik ve mini tasarımlı dome kasa tipli, dış hava şartlarına uygun gece görüşlü IR Bullet kamera. Lens açıları sabit ve ayarlanabilir (varifocal) lensli. Otomatik yakınlaştırma (motorize) lensine sahip kameralarda video kablous üzerinden daha iletimi ile ekstra kablo ihtiyacı olmayan teknoloji. 2MP den 12MP' e kadar görüntü elde edebilen Analog çözümler.

Mobil kamerlarda iç ve dış ortamlar için özel üretilmiş kameralarımız, İç ortam da estetik görünüme uygun tasarım ve müdaheleye karşı uygun koruma sınıfı sertifikaları. Sarsıntıya ve darbeye (IK10) karşı tam korumalı dertifikalı ürünler.

Projeniz var ve montaj dahil güvenlik kamera sistemi kurudrmak mı istiyorsunuz ? Tüm türkiyede yerleşik bayi ağı ile montaj dahil güvenlik sistemleri çözümü için lütfen iletişime geçin.