İNTERKOM

Hikvision İnterkom

IP interkom sistemleri ( halk arasında diafon olarak bilinir ) network alt yapısı kullanan ileri teknoloji ve özellikleri barındıran sistemdir. Evlerde daireler arası görüşme, kapı ile görüşme, güvenlik ile görüşme ve bağlı bulunan kamera sistemini izleme gibi kabiliyetleri vardır.

Daire içi monitorünüzü evinizin kablosuz interneti bağlayıp, dairenize gelen aramaları sesli ve görüntülü şekilde mobil cihazlarınıdan görüntüleyip, dilerseniz bina kapısını mobil cihazınızdan açabilirsiniz. Cihaz içerisinde bulunan kontaklara alarm dedektörleri bağlayıp, alarm sistemi gibi kullanabilirsiniz ve alarm durumu mobil telefonunuza anlık olarak düşmesini sağlarsınız. 

Dış kapı üniteleri şifreli, kart okuyuculu ve parmak izi okuma gibi kolay giriş yöntemleri ile daha güvenilir bir giriş kontrolü sağlar. HD halitesinde görüntü ve ses iletimi sağlar ve analog sistemlerde sık yaşanan parazitli görüntü ve ses iletimi kesinlikle yaşanmaz.

Güvenlik konsolu ile daireler arası görüşme yapmanızı sağlayan bir SIP servis oluşturup, güvenlik personeli ile görüşme sağlarsınız. Güvenlik personelinin dairenize gelen misafirleri size bildirmesi halinde bağlı bulunan kameradan gelen misafirinizi görüntüleyebilirsiniz.

Daha çok toplu konut alanlarında tercih edilen IP intekom sistemi hikvision markası ile daha kolay kullanım ve yönetim ayrıcalığına sahip olursunuz.

Projeniz var ve montaj dahil IP interkom sistemi mi kurudrmak istiyorsunuz ? Tüm türkiyede yerleşik bayi ağı ile montaj dahil güvenlik sistemleri çözümü için lütfen iletişime geçin.