Hikvision iDS-9664NXI-I8/X(B) 64 Kanal NVR Kayıt Cihazı

64 Kanal IP Kamera Desteği, 320Mbps Bant Genişliği, 12MP Çözünürlük Desteği, 8 Adet 10TB HDD Desteği, RAID Desteği, Yapay Zeka Kameralar ile Uyumlu, 1x VGA ve 1x 4K HDMI Video Çıkışı, 2 adet 10/100/1000 Network Kartı, 220V AC çalışma gerilimi.
Üretici: Hikvision
Fiyat için Arayın

Datasheet

 

  • Yüz Algılama ve Analizi : Güçlü yüz resimleri kitaplığı yönetimi, Yüz resimleri karşılaştırma ve alarm bağlantı eylemleri, Desteklenen resme göre arama, Derin öğrenme algoritmasına dayalı daha hassas yüz tanıma ve analitik Video Girişi ve İletimi
  • Üçüncü taraf ağ kameralarına bağlanabilir, HD Video Çıkışı ve Kod Çözme, H.265+ kod çözme biçimini destekler, Sağlanan HDMI1/VGA1 ve HDMI2/VGA2 çıkışları.
  • 4K (4096 × 2160) çözünürlüğe kadar HDMI1 çıkışı, Depolama ve Oynatma 12MP Çözünürlüğe kadar tam kanal kaydı, Her HDD için 10 TB'a kadar kapasite.
  • Yapılandırılabilir RAID0, RAID1, RAID5, RAID6 ve RAID10 depolama düzenine sahip HDD çalışırken değiştirilebilir.
  • VCA ve POS İşlevi: Birden çok VCA (Video İçeriği Analitiği) olayını destekler, Videoda seçilen alan için akıllı arama; ve oynatma verimliliğini artırmak için akıllı oynatma, Yangın/sıcaklık/sıcaklık farkı algılama tetiklenen video dosyaları için VCA aramasını destekler, Canlı görüntüleme ve oynatma üzerinde POS bilgisi yerleşimi, POS ile tetiklenen kayıt ve alarm.
  • Ağ bağlantısı kesildiğinde depolama güvenilirliğini artırmak için ANR teknolojisi, Bir N+1 etkin yedek sistemi oluşturmak için yapılandırılabilir normal veya en iyi yedek çalışma modu.